Cariere

Dacă doreşti sa te alături echipei noastre, consultă posturile de mai jos.

Pentru a face parte din echipa noastră trebuie să fii deschis la noutăţi şi idei inovatoare şi să ai un ritm de muncă alert. Alte cerinţe: capacitate de învăţare, spirit de echipă, abilităţi de comunicare, putere de muncă, flexibilitate.

Scrisoarea de intenție, recomandările şi cv-ul cu poză pot fi trimise prin fax la numărul: 0265-210576 sau la adresa de mail: resurseumane@ortoprofil.ro

Posturi vacante

  • Funcționar informații clienți – filiala Vaslui

    Atribuții principale:

    -întâmpină, informează și deservește clienții;

    -promovează produsele existente în oferta noastră;

    -inițiează, dezvolță și menține relațiile cu clienții;

    -planifică activitatea astfel încât să poată atinge obiectivele de vânzări

    Candidatul  ideal:

    -are minimum doi ani de experiență profesională în relații cu publicul;

    -are bune cunoștințe digitale, iar aplicațiile specifice poziției îi sunt familiare (Microsoft Word & Excel, Sistemul Informatic Unic Integrat – SIUI, diferite programe de gestiune financiară/de stoc);

    -reușește întotdeauna să comunice și să relaționeze cu ușurință;

    -are spirit de inițiativă și este  operativ(ă) în rezolvarea sarcinilor;

    -știe să organizeze și să  prioritizeze excelent activitățile.

    Constituie avantaj:

    – cunoștințele de natură medicală și experiența în domeniul medical.

    CV-urile se pot trimite la adresa de e-mail resurseumane@ortoprofil.ro până în data de 12 aprilie 2021

  • KINETOTERAPEUT la sediul societății din Târgu Mureș

    -aplicarea programului de recuperare în conformitate cu obiectivele şi metodele stabilite împreună cu coordonatorul centrului de reabilitare

    -tratarea problemelor de natură posturală (copii, adolescenți, adulți) în tratarea scoliozei idiopatice, a diferitelor disfuncții musculoscheletale, în implementarea procesului de reabilitare a persoanelor care au suferit diverse amputații, precum și în tratarea altor patologii

    -implicare în diverse activități complementare

    Candidatul ideal:

    -absolvent al unei facultăți de profil

    -aviz de liberă practică/certificat de membru al Colegfiului Fizioterapeuților din România- vizat

    -experienţă practică în implementarea tratamentului kinetoterapeutic

    -cunoșterea limbii engleze la un nivel cel puțin mediu

    -abilităţi de comunicare şi capacitatea de a relaţiona cu pacienţii

Trimite CV