Cariere

Dacă doreşti sa te alături echipei noastre, consultă posturile de mai jos.

Pentru a face parte din echipa noastră trebuie să fii deschis la noutăţi şi idei inovatoare şi să ai un ritm de muncă alert. Alte cerinţe: capacitate de învăţare, spirit de echipă, abilităţi de comunicare, putere de muncă, flexibilitate.

Scrisoarea de intenție, recomandările şi cv-ul cu poză pot fi trimise prin fax la numărul: 0265-210576 sau la adresa de mail: resurseumane@ortoprofil.ro

Posturi vacante

  • Reprezentant medical – filiala Bucureşti, Timişoara, 8 ore/zi

    Atribuţii principale:

    Activităţi  de promovare, ofertare și vânzare a produselor  către  colaboratorii OrtoProfil în  conformitate  cu  strategia  și  procedurile  companiei

    Candidatul ideal:

    -absolvent de studii superioare. Pregătirea și studiile medicale reprezintă un avantaj

    -are experiență profesională de minimum 1 an într-o poziție similară  în domeniul medical

    -demonstrează abilități excelente de comunicare și relaționare

    -are abilități de selecție a informațiilor relevante din piața de profil

    -are experiență relevantă de condus (categoria B) și este disponibil pentru deplasări ocazionale

    -utilizează cu ușurință computerul și  aplicațiile specifice poziției
    Cv-urile se pot trimite la adresa de e-mail resurseumane@ortoprofil.ro până în data de 28 septembrie 2018.

  • Reprezentant medical – filiala Bistriţa, 4 ore/zi

    Cv-urile se pot trimite la adresa de e-mail resurseumane@ortoprofil.ro până în data de 21 septembrie 2018.

  • Funcţionar informaţii clienţi – Filiala Satu Mare

    Atribuții principale:

    -primirea, informarea şi deservirea clienţilor (pacienţilor) cu dispozitive medicale

    -inițierea, dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții

    -alte atribuţii administrative legate de deservirea pacienţilor

    Candidatul  ideal:

    -are  experienţă profesională în relaţii cu publicul

    -utilizează cu ușurință computerul și aplicațiile specifice poziției  (ex. Word, Excel, SIUI)

    -are cunoştinţe de contabilitate primară

    -excelente abilităţi de comunicare şi negociere

    Constituie avantaj:

    cunoştinţe medicale şi experienţă în domeniul  medical sau kinetoterapie

    Cv-urile se pot trimite la adresa de e-mail resurseumane@ortoprofil.ro până în data de 28 septembrie 2018.

Trimite CV